Наукова анімація

Наукова анімація

Студія XVIVO спільно з Гарвардським університетом запустила освітній проект BioVisions. Вчені та аніматори створюють відео, які наочно показують, як живуть клітини. Я хочу з вами поділитися цими цікавими фільмами! Зустрічайте – дивовижні пригоди мітохондрій, детектив з життя кісткового мозку і мелодраму зі стовбуровими клітинами в головних ролях!

1. Відео розповідає про різні біологічні процеси в лейкоциті. Фільм створили Девід Болінскій (ілюстратор Єльського університету), провідний аніматор Джон Ліблер і Майк Астрахан  для факультету Молекулярної і клітинної біології Гарвардського університету. 8,5 хвилин анімації зайняли 14 місяців роботи. Вперше фільм був продемонстрований в 2006 на щорічній конференції SIGGRAPH (short for Special Interest Group on GRAPHics and Interactive Techniques) у Бостоні.

2. Навчальне відео для студентів Гарвардського університету, що вивчають молекулярну та клітинну біологію. Фільм розповідає про створення аденозинтрифосфату (АТФ). Це друга робота у серії наукових анімацій “Внутрішнє життя клітини”.

3. Ролік був створений на допомогу Національному інституту здоров`я (National Institutes of Health) для більш глибокого вивчення позаклітинних РНК.

4.  Ця анімація зображує життєвий цикл вірусу грипу H1N1 та нову методику лікування та контролю за ним.

Це не всі відео. Я обов`язково знайду ще!

Оцініть статтю
Microsvit.info
Додати коментар